KIMONO, siden, handsydd.1900-tal.

367135. KIMONO, siden, handsydd.1900-tal.

Riklig dekor med bland annat körsbärsblommor.
Fodrad.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodrad.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 969