BORD, med intarsia, Bröderna Miller, Bankeryd, 1950-tal.

367074. BORD, med intarsia, Bröderna Miller, Bankeryd, 1950-tal.

Märkt 1199. Njurformat. Höjd 51,5, bredd på mitten 32, längd 60 cm.

Smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och märken.

Antal besök: 1 963