LUIGI AMATO. Mansporträtt, olja på duk, signerad.

367028. LUIGI AMATO. Mansporträtt, olja på duk, signerad.

Dagmått 49 x 38,7 cm.
Falsmått 50,3 x 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 49 x 38,7 cm.
Falsmått 50,3 x 40 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 514