BORDSUR, Junghans Brother, 1800-talets slut.

36702. BORDSUR, Junghans Brother, 1800-talets slut.

Höjd 47 cm.
Nycklar finns.

Slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.
Nycklar finns.

Slitage, fanerskador.

Antal besök: 1 245