SVEN STORM. "Vik". Olja på pannå, signerad och daterad 57.

366969. SVEN STORM. "Vik". Olja på pannå, signerad och daterad 57.

Ca. 47x74 cm.

Mindre fläckar och färgbortfall.

Sven Storm (1905–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 47x74 cm.

Sven Storm (1905–1990)

Antal besök: 786