SEX MÅLADE TRÄPLATTOR AV BIBI LEON.

3669670. SEX MÅLADE TRÄPLATTOR AV BIBI LEON.

1900-tal, alla i färgglad form med exotiska fåglar, 35cm diameter.

allmänna märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

allmänna märken och slitage.

Antal besök: 186