GLASKÄRL (VINKYLARE) 1800-tal.

36693. GLASKÄRL (VINKYLARE) 1800-tal.

Bruntonat glas med puntelmärke och omvikt kant. Diameter 26. Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 068