EINAR KRÜGER. Olja på duk, Vinterlandskap, signerad E Krüger.
366912. EINAR KRÜGER. Olja på duk, Vinterlandskap, signerad E Krüger.
44 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 54 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
11 096