PAPPERSKORG P.S. Heggen, Nordfjordeid, Norge, 1900-talets andra hälft, CITES-intyg.

366891. PAPPERSKORG P.S. Heggen, Nordfjordeid, Norge, 1900-talets andra hälft, CITES-intyg.

Jakaranda. Med hänklar. Höjd 44 cm.

Bruksslitage, repor, 3 mindre retuscher på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 601