SPEGEL, 1800/1900-tal.

SPEGEL, 1800/1900-tal.
366886. SPEGEL, 1800/1900-tal.

Ca. 95x71 cm.

Mindre skador. Maskstunngen baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 95x71 cm.

Antal besök: 1 024