KLÄNNING, Katja of Sweden, MMT. 1970-tal.

366871. KLÄNNING, Katja of Sweden, MMT. 1970-tal.

Byst 50, rygglängd 98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byst 50, rygglängd 98 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 344