NIKLAS ARONSSON. "Ölandsstrand, vid Hulterstad". Olja på duk, signerad, daterad 1997 a tergo.

366852. NIKLAS ARONSSON. "Ölandsstrand, vid Hulterstad". Olja på duk, signerad, daterad 1997 a tergo.

94,5 x 79 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

94,5 x 79 cm.

Antal besök: 1 609