OLE MAEHLE (1904-1990). Olja på pannå, signerad och daterad 1952.

366839. OLE MAEHLE (1904-1990). Olja på pannå, signerad och daterad 1952.

Ca. 25,5x33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 25,5x33 cm.

Antal besök: 1 805