SCARF, Grès, Paris, 1900-tal.

SCARF, Grès, Paris, 1900-tal.
366834. SCARF, Grès, Paris, 1900-tal.

Siden. Cirka 80 x 80 cm.

Bruksslitage. Någon dragen tråd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Siden. Cirka 80 x 80 cm.

Antal besök: 2 702