SYBARON mm, trä med benknoppar, 1800/1900-tal.

36683. SYBARON mm, trä med benknoppar, 1800/1900-tal.

Höjd ca 18-24 cm.

Slitage. Skador och lösa benknoppar samt möjligvis saknas några.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18-24 cm.

Antal besök: 1 630