SATSBORD, 3 delar, 50/60-tal.

SATSBORD, 3 delar, 50/60-tal.
36681. SATSBORD, 3 delar, 50/60-tal.

Fanerat i mahogny, det största bordest mått; längd 54, bredd 36, höjd 48 cm.

Bordskivor med fläckar, en tvärslå på minsta bordet senare, senare limning i fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895