TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina.

36680. TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina.

Dekor i famillerosefärger. Diameter ca 16,5 cm.

Slitage, en tallrik med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en tallrik med nagg.

Antal besök: 627