FICKUR, Catorex, 14K guld, Schweiz, 1900-tal, totalvikt 15,57 gram.

366778. FICKUR, Catorex, 14K guld, Schweiz, 1900-tal, totalvikt 15,57 gram.

Stämplad 14K, Swiss.

Smärre slitage på detaljer på bakboetten, siffror på urtavla flagnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 14K, Swiss.

Antal besök: 4 121