MATTA, SARUGH, 373 x 289 cm.

MATTA, SARUGH, 373 x 289 cm.
366753. MATTA, SARUGH, 373 x 289 cm.

Medaljong samt växtdekor på beige botten.

Bruksslitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lagningar.

Antal besök: 1 062