MINIATYRMÅLNINGAR, Jenny Lind och Michael Bellman, 1900-talets första hälft.

366741. MINIATYRMÅLNINGAR, Jenny Lind och Michael Bellman, 1900-talets första hälft.

12,5 x 11 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5 x 11 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 524