TAKLAMPA, glas och prismor, "Maria Theresia", 1900-talets andra hälft.

366736. TAKLAMPA, glas och prismor, "Maria Theresia", 1900-talets andra hälft.

Höjd 100 cm till tak
Diameter 52 cm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm till tak
Diameter 52 cm.

Lätt bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 008