BOKSTÖD / FIGURINER, 2 st, lejon på sockel, 1900-talets senare del.

366730. BOKSTÖD / FIGURINER, 2 st, lejon på sockel, 1900-talets senare del.

Konstmassa. Längd ca 15,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstmassa. Längd ca 15,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 194