DIVERSE, 6 delar, bl.a. allmoge, 1700-1900-tal.

36672. DIVERSE, 6 delar, bl.a. allmoge, 1700-1900-tal.

Trädisk, 1700-tal.
Urna, sten, 1800-tal, höjd ca 7,5 cm.
Coaster, vitmetall, omkring 1900, märkt WMF.M, höjd ca 11 cm.
Fickurställ, metall.
Viktsats, 5 delar, mässing.
Stenföremål.

Slitage, urna med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trädisk, 1700-tal.
Fickurställ, metall.
Viktsats, 5 delar, mässing.
Stenföremål.

Slitage, urna med lagning.

Antal besök: 715