SYMASKIN, Pfaff, 1960-tal, Tyskland.

3667060. SYMASKIN, Pfaff, 1960-tal, Tyskland.

Pfaff 362 symaskin med tillhörande pedal.

Bruksslitage, främst på pedal.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882