TAKLAMPA, mässing, möjligen Hans Agne Jakonsson, 1900-talets andra hälft, höjd ca. 70 cm.

366597. TAKLAMPA, mässing, möjligen Hans Agne Jakonsson, 1900-talets andra hälft, höjd ca. 70 cm.

9 ljuspunkter. Glaskupor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 ljuspunkter. Glaskupor.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 278