KANNA, glas, signerad RS, 1900-tal.

366593. KANNA, glas, signerad RS, 1900-tal.

Höjd ca. 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 659