KERAMIK, flintgods, 3 delar, Rörstrand.

366585. KERAMIK, flintgods, 3 delar, Rörstrand.

Bordslampa, vas och skål, höjd ca. 6-22 cm.

Bruksslitage. Vas med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 548