PARTI SKYLTAR, plåt, 3 st, ca 1950/70-tal.

3665825. PARTI SKYLTAR, plåt, 3 st, ca 1950/70-tal.

Partner, Bosch, Värnamo
Största skyltens mått 46x32 cm.

Varierande skick.
Bruksslitage.

Tema

Bengt Wilhelmssons samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Partner, Bosch, Värnamo

Varierande skick.
Bruksslitage.

Tema

Bengt Wilhelmssons samling

Antal besök: 250