MATSERVIS, 54 delar, porslin, Sultan - Gustafsberg, sekelskiftet 1900.

366541. MATSERVIS, 54 delar, porslin, Sultan - Gustafsberg, sekelskiftet 1900.

Dekor i blått.
Tillkommer 5 delar med nagg.

Förekomst av krackeleringar och fettfläckar.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i blått.
Tillkommer 5 delar med nagg.

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 170