BYRÅ, 3-lådig, Teak,1960-tal.

BYRÅ, 3-lådig, Teak,1960-tal.
3664868. BYRÅ, 3-lådig, Teak,1960-tal.

Höjd ca 68 cm.
Bredd ca 40 cm.
Längd ca 80 cm.

Bruksskick, samt repor och märken. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 68 cm.
Bredd ca 40 cm.
Längd ca 80 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 386