PROPELLER, mässing, Radice, 1900-tal.

3664861. PROPELLER, mässing, Radice, 1900-tal.

Diameter ca 45 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 45 cm.

Antal besök: 214