KOFFERT / RESEGARDEROB, 1900-talets början.

366483. KOFFERT / RESEGARDEROB, 1900-talets början.

Längd ca 77 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 77 cm.

Antal besök: 721