GULDRING 18K med blå sten.

GULDRING 18K med blå sten.
3664640. GULDRING 18K med blå sten.

Ring 18k med en fasetterad ljusblå sten samt mindre gammalslipade diamanter, stl. ca 18,5 mm, totalvikt 3,9 g.

Synligt slitage med repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 434