E-Scooter, med förvaringsbox.

E-Scooter, med förvaringsbox.
3664275. E-Scooter, med förvaringsbox.

Fungerande lysen, blinkers samt tuta.
1 st startnyckel + 1 st nyckel till förvaringsbox. Laddare medföljer.
Längd ca 125 cm, inställd höjd ca 104 cm.

Bruksslitage, märken, repor.
Startade vid katalogiseringstillfället, men batteriet håller inte laddningen. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 752