KAMIN, gjutjärn. Huskvarna nr 5. 1900-talets början.

366409. KAMIN, gjutjärn. Huskvarna nr 5. 1900-talets början.

Höjd 67 cm. Rökrör/harpa höjd 100 cm.

Bruks/åldersslitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage, rost.

Antal besök: 1 982