ROMOLO TESSARI. Flanörer vid Marcusplatsen, Venedig, akvarell, signerad.

366399. ROMOLO TESSARI. Flanörer vid Marcusplatsen, Venedig, akvarell, signerad.

43x58 cm

Romolo Tessari, (1868-1947), Italien

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Något gulnad samt med stifthål i kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x58 cm

Antal besök: 2 269