SALTKAR, 5 par, glas, 1800-tal, BORDSUPPSATS, metall och glas.

36639. SALTKAR, 5 par, glas, 1800-tal, BORDSUPPSATS, metall och glas.

Bordsuppsats, höjd ca 38 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsuppsats, höjd ca 38 cm.

Nagg, slitage.

Antal besök: 835