SKULPTUR, Gustafsberg, parian, kopia efter Gustaf Eriksson, 1900-talets början.

366388. SKULPTUR, Gustafsberg, parian, kopia efter Gustaf Eriksson, 1900-talets början.

Märkt Cop. G.E. 19(?)01, samt märkt Gustafsberg 1920, 985 F undertill.
Höjd inklusive sockel 24 cm.

Bruksslitage, smuts, trolig lagning under baken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive sockel 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 181