BYRÅSPEGEL, sent 1800-tal.

BYRÅSPEGEL, sent 1800-tal.
36637. BYRÅSPEGEL, sent 1800-tal.

Fanerad i valnöt. Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad i valnöt. Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 827