FÅTÖLJ MED FOTPALL, Stressless, Ekornes, Norge.

366362. FÅTÖLJ MED FOTPALL, Stressless, Ekornes, Norge.

Klädsel av svart skinn.

Bruksslitage. Mindre repor på fotpallens fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel av svart skinn.

Antal besök: 1 835