BORD, nyrenässans, 1800-tal.

BORD, nyrenässans, 1800-tal.
36633. BORD, nyrenässans, 1800-tal.

Längd 110, bredd 91, höjd 76,5, 2 st iläggskivor á 36,5 cm.

Slitage, fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar och repor.

Antal besök: 4 072