3663101. FÖRSTÄRKARE, "Audiotron 90", Blaupunkt.
Längd ca 48, bredd ca 33, höjd ca 15 cm.
Slitage, ytterhölje löst, saknar plastdetaljer på frontens sidor, blekt panel, hack/repor i trä.
Lyser vid test, ej fullständigt genomgången, ingen funktionsgaranti lämnas.