FÖRSTÄRKARE, "Audiotron 90", Blaupunkt.

3663101. FÖRSTÄRKARE, "Audiotron 90", Blaupunkt.

Längd ca 48, bredd ca 33, höjd ca 15 cm.

Slitage, ytterhölje löst, saknar plastdetaljer på frontens sidor, blekt panel, hack/repor i trä.
Lyser vid test, ej fullständigt genomgången, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 577