GITARR, Levin, 2000-tal.

GITARR, Levin, 2000-tal.
3663061. GITARR, Levin, 2000-tal.

Märkt LG - 17 samt numrerad. Längd 98 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Saknar sträng.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546