KONSTGLAS, flaska, möjligen Bertil Vallien, 1900-tal.

366258. KONSTGLAS, flaska, möjligen Bertil Vallien, 1900-tal.

Höjd 12 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 726