GLASSERVISER, 29 delar, 1900-tal.

366255. GLASSERVISER, 29 delar, 1900-tal.

4 groggglas, tomtemotiv.
11 glas med graverad dekor
8 snapsglas, varav 6 st Rydbergsglas
6 cognacskupor.

1 tomteglas med nagg
2 graverade glas med nagg
1 rydbergsglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 groggglas, tomtemotiv.
11 glas med graverad dekor
6 cognacskupor.

1 tomteglas med nagg
2 graverade glas med nagg
1 rydbergsglas med nagg.

Antal besök: 964