GLASSKULPTUR, elefant, Olle Alberius, Orrefors, osignerad.

366229. GLASSKULPTUR, elefant, Olle Alberius, Orrefors, osignerad.

Elefantens höjd 17 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elefantens höjd 17 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 549