SKULPTUR, Kalle Anka med dammsugare, Disney.

366195. SKULPTUR, Kalle Anka med dammsugare, Disney.

Total längd 100 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 100 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 1 226