CYKEL, REX, Halmstad, 1900-tal.

3661907. CYKEL, REX, Halmstad, 1900-tal.

3-växlad. 26 tum.

Åldersslitage samt skador. Se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

3-växlad. 26 tum.

Antal besök: 331