GLASSERVIS, 11 delar, "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-tal.

366179. GLASSERVIS, 11 delar, "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-tal.

10 likörglas, höjd 9,5 cm
Karaff, höjd inklusive propp, 20,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Ett glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 likörglas, höjd 9,5 cm

Ålders samt bruksslitage.
Ett glas med nagg.

Antal besök: 1 257