SLAGBORD, ”VANSBRO”, IKEA 80-TAL.

3661510. SLAGBORD, ”VANSBRO”, IKEA 80-TAL.

Höjd: ca 70 cm
ca 100 x 15 cm
Klaffar: ca 100 x 50 cm.

Bruksslitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 70 cm
ca 100 x 15 cm
Klaffar: ca 100 x 50 cm.

Bruksslitage förekommer.

Antal besök: 1 391